Про Нас

Kumifei – невеличка майстерня, де вручну створюється домашній та садовий декор.

Ключниці, незвичайні світильники, найрізноманітніші будиночки для пташок, годівнички, літаки, рибки, екзотичні птахи – це неповний перелік того, що матеріалізується з фантазії майстра і розлітається світом. Роботи автора вже почали самостійне життя не тільки в Україні, але й в Канаді, США, Грузії, Китаї.

Основний матеріал для виготовлення робіт – дерево, з додаванням металевих деталей та фурнітури, цікавих дрібничок. Дуже часто матеріал сам підказує майстру ідею, залишається лише втілити її у життя. Готовий виріб покривається лляною олією, бджолиним воском або акриловою фарбою.

Майстер еко-френдлі, тому матеріал бере не з живих дерев, а шукає деревину після планової  вирубки в лісах і парках. У роботах також використовуються залишки оздоблювальних матеріалів, що їх із задоволенням віддають знайомі, вінтажні деталі з історією.

Якщо у вас є особлива ідея і вам хочеться замовити індивідуальну роботу за своєю задумкою, будь ласка, зв’яжіться з нами у зручний для вас спосіб – наші контакти тут.  Ми з радістю втілимо ваші побажання. До речі, з подібними роботами можна ознайомитись в розділі “на замовлення”.

А якщо вам хочеться чогось прямо тут і тепер – розділи “садовий декор”“домашній декор” і “освітлення” мають що запропонувати і постійно оновлюються. Приємного перегляду та замовлення речей, які дарують тепло та радість!